Magda i Kuba
Z tą parą łączy mnie sporo wspólnego. Magda to moja koleżanka jeszcze z podstawówki, a Kuba to kolega po fachu, też geodeta. Dlatego bardzo się ucieszyłem, gdy zapytali czy chciałbym zrobić zdjęcia na ich ślubie oraz na sesji narzeczeńskiej. Okazało się w międzyczasie, że Kuba ma sad jabłoniowy więc długo miejsca nie musieliśmy szukać :D Potem się okazało, że ma też fajne motory :D 
Agnieszka i Krzysztof
Genialna to para! Super mi się z nimi rozmawiało, foty fajnie szły, a ja wiedziałem, że zdjęcia ślubne, które były jeszcze przed nami, będą petardą!
Monika i Paweł
Z tą parą wybraliśmy się w przepiękne miejsce - Szumy na Tanwi, by oswoić ich z aparatem. Stworzyliśmy piękne zdjęcia, narzeczeni otrzymali piękną pamiątkę z tego okresu ich związku, a jednocześnie mieli okazję otworzyć się przed obiektywem i oswoić z faktem, że ktoś robi im zdjęcia :)
Dominika i Mateusz
Mateusza znam jeszcze z czasów gimnazjum. Byliśmy dobrymi kolegami. Gdy poprosił mnie na fotografa, nie mogłem być bardziej szczęśliwy. Sesja narzeczeńska jaką zrobiliśmy w Ogrodzie Botanicznym oraz na Starym Mieście w Lublinie była jednym z pięknych doświadczeń, gdzie widać, jak ludzie potrafią się pięknie otworzyć i zmienić przed obiektywem. Tak było szczególnie z Dominiką, która ze spiętej i skrytej, stała się otwarta i kreatywna, sama proponując kolejne kadry i wciągając w to Mateusza. Coś pięknego!

You may also like

Back to Top