Drodzy Narzeczeni :)
Trafiliście do fotografa, który indywidualnie podchodzi do każdej pary, każdego zlecenia i z pełnią pasji oraz profesjonalizmu stworzy piękną pamiątkę z tego niesamowitego dnia, jakim jest dzień ślubu! To adres, pod którym doceniane są emocje, estetyka i elegancja, gdzie łączę pozytywne nastawienie i młodość z wieloletnim doświadczeniem i ogromem umiejętności. To miejsce, gdzie fotograf wczuwa się w klimat wesela i potrafi jednych porwać do współdziałania, a innym zostawić przestrzeń. Gdzie panuje pozytywna atmosfera, a fotografie oddają wszystko, co najważniejsze. To taka bezpieczna przystań, gdzie możecie dogadać się jak ze znajomym, wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odetchnąć z ulgą, że trafiliście w dobre ręce :)
To teraz kilka słów o mnie:
Mam na imię Paweł, rocznik '94. Jestem, ojcem, inżynierem i fotografem. Fotografuję od 14 lat, portretowo, artystycznie oraz okolicznościowo. Zaczynałem od amatorskich sesji zdjęciowych z koleżankami z klasy, potem pojawiły się pierwsze modelki, ciekawsze współprace i pierwsze zlecenia. Przez ten cały czas szukałem emocji, piękna, wyjątkowego światła i swojej drogi w fotografii, wciąż doskonaląc swój warsztat. Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć, że jestem gotów odnaleźć dobre światło dla Was.
 Jestem samoukiem i podobno to dobrze. Słyszałem, że mam swój styl, który wielu osobom odpowiada, z czego bardzo się cieszę. Co wiem na pewno to to, że czuję klimat, potrafię bawić się światłem, subtelnie podkreślać nim co ważne i ukrywać to, co nie powinno w nim się znaleźć.
Drugie moje oblicze to bycie takim dobrym duchem. Wspieram kiedy trzeba, a to coś przypnę, a to coś zapnę, a kiedy indziej zorganizuję coś, czego akurat brakuje. Na weselu za to wczuwam się w klimat, potrafię zagadać do małych i dużych, angażuję do zabawy i pozowania. Oprócz tego mam jeszcze kilka talentów, które będą do Waszej dyspozycji i które dostajecie w gratisie! Jakie? To już odkryjecie sami :)
Back to Top