Skip to content

O mnie

Witam Państwa w moim internetowym portfolio i blogu.
Nazywam się Paweł Szalak, a na niniejszej stronie internetowej prezentowane są prace mojego autorstwa.

Fotografuję od 2007r., gdy zaczynałem przygodę z pierwszymi sesjami zdjęciowymi wraz z wyciągniętymi, często na siłę, koleżankami z gimnazjalnej klasy. Obecnie wykonuję zdjęcia zarówno z profesjonalnymi modelkami jak i stawiającymi kroki dziewczynami, chcącymi rozbudować swoje portfolio. Na zlecenie wykonuję również sesje zdjęciowe par, a także zdjęcia z różnych okoliczności.

Od 2010r. działam również w Lubelskim Towarzystwie Fotograficznym, z którego ramienia wystawiłem już kilka wystaw indywidualnych oraz zbiorowych. 

Zapraszam do oglądania mojej galerii jak również do zaglądania do zakładek z ofertą ślubną, dla par oraz indywidualną. Wszelkie pytania odnośnie zdjęć oraz cennika proszę kierować na adres: foto-lublin@wp.pl. Odpowiem Państwu na wszelkie pytania odnośnie samych zdjęć, a także obróbki i dalszej prezentacji, np. w ramach fotoksiążki.

Moje zdjęcia możecie Państwo zobaczyć na moim profilu w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/FotografiaParaArtystyczna/ oraz w serwisie maxmodels.pl

Pozdrawiam serdecznie! Zapraszam do oglądania moich prac oraz do kontaktu w sprawie współpracy 🙂

Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.