Skip to content

Zdjęcia Indywidualne

Witaj! Masz ochotę spróbować modelingu ? Zrobić coś szalonego ? A może jesteś już modelką/em i chcesz szukasz kreatywnego fotografa z doświadczeniem do stworzenia czegoś nowego i wyjątkowego ?

W każdym z tych wypadku dobrze trafiłaś/eś!

U mnie masz gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia do tematu, zaangażowania i kreatywności, którą mam nadzieję zarazić również Ciebie. Daleko mi do zboczeńca czy innego „okazyjnego fotografa”. Mam wieloletnie doświadczenie i setki sesji zdjęciowych za sobą. Pracowałem z przeróżnymi osobami i myślę, że również z Tobą będę potrafił stworzyć coś niezwykłego, a przy tym pasującego do Ciebie.

Jeśli nie wierzysz moim słowom, zapraszam na portal maxmodels.pl, gdzie możesz poczytać moje referencje, wystawione przez niektóre z pracujących dotąd ze mną modelek.

Co do samej współpracy:

  • Wynikiem sesji zdjęciowej jest minimum 10 w pełni obrobionych zdjęć w wysokiej rozdzielczości ( zazwyczaj jest to 20+ fotografii).
  • Koszt sesji jest ustalany indywidualnie w wiadomości prywatnej aczkolwiek ceny mam bardzo konkurencyjne, a jeśli zachwyci mnie Twoja koncepcja dopuszczam opcję fotografowania TFP (Time For Pictures) czyli za darmo.
  • Na Twoją prośbę, jestem w stanie sporządzić umowę sesji fotograficznej, aby współpraca była udokumentowana również na papierze.
  • Fotografie będą publikowane w serwisach Facebook i Maxmodels, a także za pewien czas na tej stronie. Jeśli jednak zależało by Ci na tym, aby ich nie publikować lub publikować bez oznaczania Ciebie na nich, wszystko jest do dogadania.

Jeśli jakaś kwestia budzi jeszcze Twoje wątpliwości lub chcesz o coś zapytać, pisz, wszystko wyjaśnię, nawet jeśli nie skończy się to współpracą.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.